İçeriğe geç

Ersin Kaşka, Türkiye Deri Sanayicileri Derneği Başkan Vekilliğine Seçildi

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ersin Kaşka, Türkiye Deri Sanayicileri Derneği’nin 9 Mayıs 2019 tarihindegerçekleşen Genel Kurul toplantısında derneğin başkan vekilliği görevine seçilmiştir.

Gerede’nin iş dünyasındaki dinamik yüzü Ersan Kaşka Gerede Ticaret Odası Başkanlığı görevi yanında , TOBB Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi ve TOBB Ekonomik Raporu İnceleme Komisyon Üyesi gibi önemli görevleri de icra etmektedir.

Türkiye Deri Sanayicileri Derneği, deri sanayiciliğini kendilerine meslek edinmiş veya devamlı sanat haline getirmiş olan gerçek kişileri, deri sanayini kalkındırma amacı etrafında toplayarak ülkenin ekonomik seviyesini yükseltmede yararlı olmak, uluslararası rekabet gücünü artırmak, dernek üyelerinin birbirleriyle dayanışma halinde olmasını ve güvenli çalışma ortamını sağlamak ve kolaylaştırmak suretiyle bu sanayinin kurulma ve gelişimine hizmet etmeyi hedeflemektedir.

İstanbul dışından birisinin Deri Sanayicileri Derneği’nde başkan vekili olması Organize Deri Sanayi Bölgesine taşınma sürecinde olan Gerede Deri Sanayisine olumlu bir katkı ve vizyon getireceği kesindir.

Ersin Kaşka’yı tebrik ediyor ve yeni görevinde başarılar diliyoruz.

geredederi@hotmail.com


Kategori:Gerede Deri Sanayi

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın