İçeriğe geç

ÇALIŞGANLAR DERİ Yeni Tabakhanesine Taşındı

Gerede’de faaliyet gösteren ve tüm dünyaya alanında deri temini sağlayan Türkiye’nin önde gelen etiketlik deri üreticilerinden Çalışganlar Deri, Deri Organize Sanayi Bölgesindeki yeni yaptığı tabakhaneye taşındı. Firma pandemi sürecinin normalleşmesiyle dünya standartlarında deri üretimine tüm hızıyla devam etmek için hazır duruma geçmiş durumda.

ÇALIŞGANLAR DERİ’NİN YENİ ÜRETİM TESİSİ TAMAMLANMAK ÜZERE

ÇALIŞGANLAR DERİ, 2003 yılında Bolu Gerede’de kurulmuştur. İlk 3 yılında ayakkabılık deri alanında hizmet veren firma, 2006 yılından itibaren sektördeki açığı dikkate alarak etiketlik deri üretimine yönelmiştir ve bu üstün özellikli etiketlik derileri müşterilerine sunmaktadır. Çalışganlar Deri’nin hamderi olarak temin edip tabaklayarak ürettiği; bağlı olduğu materyale renk vermeyen ve yıkanabilir tarzdaki derileri yurt içindeki ve yurt dışındaki spor ve denim giyim üreticilerinden büyük beğeni toplamaktadır.

FİRMANIN YAŞ İŞLENTİ BÖLÜMÜ

Yeni Tabakhaneye taşınma süreciyle dünyada son yıllarda daha da ön plana çıkan “Sürdürülebilirlik” kavramına uygun olarak “Sürdürülebilir üst düzey deri üretimini” gerçekleştirmek için önündeki fiziksel engelleri de aşmış durumda görünmekte. Böylelikle Gerede’nin geleneksel deri yapım tecrübesini ve tutkusunu dünya standartlarında deri üretimiyle harmanlayarak Türkiye Deri Sanayisine de artı değer olmaya devam edebilecektir.

FİRMANIN FİNİSAJ KISMI

Tüm dünyayı sağlık açısından olduğu kadar ekonomi ve ticaret açısından da olumsuz etkileyen COVID-19 sürecinin normalleşmesi ardından Çalışganlar Deri yeni yatırımıyla tüm hızıyla üretime devam ederek hem dünyada deri materyalinin eşsiz konumuna hem de Türkiye Deri Sektörüne ve Gerede ekonomisine katkıya devam edecek.

Kategori:Gerede Deri Sanayi

3 Yorum

  1. kamil şevket erdönmez kamil şevket erdönmez

    merhaba bi müşerim her ay benden 10 milyon 20 milyon 30 milyon 40 milyon desi arası mal istiyor yetkili kişilerle tanışmak istiyorum dana derisi çalışıyorsanız

  2. Türkmenistan’dan selamlar. Size Türkmen derisi göndermek istiyoruz. Ülkemizde çok ucuz olduğu için size koyun, keçi ve inek derilerini gönderebiliriz. Saygılarımla Toylymyrat Berdimuradov. Yakında sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz,!!!

Bir cevap yazın