İçeriğe geç

GEREDE DERİ SANAYİCİLERİ YENİ YÖNETİMİNİ BELİRLEDİ

geredemedyakip.com.tr adresinden alınmıştır.

Gerede Deri Organize Sanayicileri Derneği genel kurulunu Gerede TSO’nun toplantı salonunda gerçekleştirdi. 23 Haziran 2021 Çarşamba günü saat 11.00’da gerçekleştirilen genel kurul ile 16 kişilik yeni yönetim ve denetim kurulu belirlendi.

Gerçekleştirilen genel kurul sonrası Başkan Selahattin Gürcan güven tazeleyerek yeni dönemde de başkan seçildi. Başkan Yardımcısı Ersin Kaşka, Sayman Muzaffer Eryılmaz, Sekreter Üye Sedat Zengin, Üyeler Tahsin Halıcıoğlu, Ergün Çakır, Necati Demir, Cemal Altan, İsmail Bayındır, Durmuş Halıcıoğlu, Kemal Çalışgan, Burhan Demirses, Emin Yerlikaya yer alırken Denetim Kurulunda ise Mustafa Kuzu, Hulusi Calayır, İbrahim Gökgöz yer aldı.

toplantı sonrası önceki dönem başkan vekili iş insanı Ali Sağol’a teşekkür edilerek katkılarından dolayı plaket takdim edildi. Covid 19 salgın kapsamındaki korunma kurallarına uyularak gerçekleştirilen Gerede Deri Organize Sanayicileri Derneği genel kuruluna Belediye Başkanı Mustafa Allar’da katılım sağladı.

Genel kurul gündemi şu şekilde oluştu: Açılış, yoklama ve divan teşekkülü, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması, başkanlık divanına tutanakların imzalama yetkisi verilmesi, 2019 2020 yılı gelir/gider hesaplarının okunması ve ibrası, 2019-2020 yılı yönetim kurulu faaliyet raporlarının okunması ve ibrası, 2019-2020 yılı murakıplar raporlarının okunuşu ve ibrası, üyeliğe giriş bedellerinin ve yıllık aidatların belirlenmesi, iştirak payı bedeli ile ilgili bilgi verilmesi ve iştirak payı bedelinin belirlenmesi hakkında yönetime yetki verilmesi, tüzüğün 2. maddesinde bulunan kuruluş amacını gerçekleştirmeye yönelik faaliyetleri yapmak için yönetim kuruluna yetki verilmesi, deri organize sanayi bölgesi hakkında görüşmeler, dilek ve temenniler, yönetim ve denetim kurulu seçimi, kapanış ile sona erdi.

Kategori:Uncategorized